محصولات تولیدی شرکت

شرکت تجاری عجیب تو جیب در راستای حمایت از تولید و کارآفرینی، ایجاد اشتغال و جذب نیروی جوان، اقدام به تولید انواع اسباب بازی، محصولات شعبده بازی و فکری، محصولات سرگرمی ، لوازم التحریر و … نموده است و با انگیزه و پشتکار این اقدام را دنبال می کند. تلاش ما برای است که با توسعه روزافزون دانش و علم تولید و طراحی محصول بتوانیم محصولات ایرانی را جایگزین نمونه های خارجی کرده و کالاهای با کیفیت بالا و بومی سازی شده را که از نمونه های مشابه خارجی نیز برتر باشد، روانه بازار کنیم و به دست مصرف کننده نهایی و هموطنان خود برسانیم. امیدواریم بتوانیم اعتماد و لبخند رضایت را برای شما هم میهنان عزیز به ارمغان آوریم و گامی مهم در جهت رضایت، شادی و اعتماد شما مردم مهربان و همراهان گرامی داشته باشیم.

شرکت تجاری عجیب تو جیب محصولات تولیدی خود را همراه با بسته بندی هولوگرام دار و آموزش های متنی و ویدیویی مربوط به هر محصول ارائه می کند. داخل هر بسته یک کارت جایزه و مسابقه قرار دارد که به همراه یک هدیه کوچک، کام خریداران و علاقه مندان را شیرین می کند. شرکت ما آماده عقد قرارداد جهت ارائه نمایندگی فروش و یا پخش عمده محصولات می باشد که می توانید در صورت تمایل با ما ارتباط برقرار کنید.

برای مشاهده محصولات تولیدی شرکت اینجا کلیک کنید.

برای ارتباط با شرکت جهت دریافت نمایندگی فروش و یا پخش عمده محصولات با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید:

خطا: فرم تماس پیدا نشد.